naszogrodniczy logo

Agra Nowicki – naszogrodniczy.pl 

ul. Towarowa 1, 57-300 Kłodzko
tel. 74 867 18 74, e-mail: sklep@naszogrodniczy.pl
Przedsiębiorstwo Agra rozpoczęło swoją działalność w 1991 r. głęboko zakorzeniając się w branży zaopatrującej rolników w nawozy, środki ochrony roślin i materiał siewny. Małym krokami firma rozszerzyła swoją ofertę o produkty dla ogrodników, działkowców i innych miłośników zieleni ewoluując z małego sklepu do centrum ogrodniczego, które każdego dnia obsługuje setki klientów.

Westland logoWestland sp. z o.o. 

ul. Gen. Henryka Dąbrowskiego 17/5, 84-230 Rumia
tel.: + 48 58 333 90 33, e-mail: info@westland.com.pl

Westland sp. z to piękny świat obfitości. Miejsce, w którym jest więcej wzrostu, więcej koloru, więcej piękna i więcej życia. To miejsce stworzone i lubiane przez miłośników ogrodów. Przeznaczone zarówno dla zaawansowanych ogrodników, jak i tych zaczynających przygodę z uprawą roślin.


zygfryd_logo

ZYGFRYD Centrum Handlowe Bednarkiewicz Zygfryd

ul.Słowackiego 3a, 57-500 Bystrzyca Kłodzka
tel.: + 74 811 34 06, e-mail: zygfryd@partner-stiga.pl 

 Firma ZYGFRYD działa na rynku od 1989 roku. Specjalizuje się w branży artykułów i sprzętu ogrodniczego.

sudeckie miody

Sudeckie Miody Kotliny Kłodzkiej – Pasieka Stara Łomnica

Magdalena Glos i Łukasz Glos, Stara Łomnica 10, 57-521 Gorzanów
tel.: 519 825 004, e-mail: lukasz.glos@gmail.com 
Sudeckie Miody Kotliny Kłodzkiej to marka miodów naturalnych pozyskiwanych wyłącznie na terenie Kotliny Kłodzkiej. Miód jest pozyskany zgodnie z pszczelarską tradycją. W ofercie znajdują się naturalne miody odmianowe: Wielokwiatowy wiosenny, Wielokwiatowy letni, Rzepakowy, Mniszkowy, Spadziowy, Nektarowo-Spadziowy, Lipowy, Faceliowy, Gorczycowy, Gryczany, Wrzosowy oraz Pyłek pszczeli.

logo eko arGospodarstwo Ekologiczne Anna i Mirosław Lech – Eko Ar

Anna i Mirosław Lech, Jarków 9, 57-343 Lewin Kłodzki
tel. 502 240 600, e-mail: biuro@ekoaronia.pl

Eko Ar, w rozwinięciu Ekologiczna Aronia, to rodzinna firma, zajmująca się przetwarzaniem i propagowaniem owoców aronii, a także sprzedażą produktów z tych owoców. Surowiec uzyskuje z własnego ekologicznego gospodarstwa z blisko 20 -sto hektarowej plantacji. Ponad 40 tysięcy krzewów aronii rośnie na zboczach Gór Orlickich, nieopodal Kudowy Zdroju.


POA Projekty Zieleni

Kunegunda Anna Lorenc, ul. Gdańska 28a/11, Wrocław
tel. : 696 074 889, e-mail: lorenca@poczta.onet.pl 

Firma istnieje na rynku od 1992 r. i zajmuje się profesjonalnym opracowywaniem projektów zieleni. Brała udział w wielu przedsięwzięciach związanych z szeroko pojętą architekturą krajobrazu. Na swoim koncie ma liczne projekty zieleni oraz inwentaryzacje dendrologiczne. Właścicielką jest magister biologii o specjalizacji botanika Kunegunda Anna Lorenc. Przez 19 lat życia zawodowego pracowała w Ogrodzie Botanicznym Uniwersytetu Wrocłwskiego na stanowisku kierownika Działu Systematyki.

Oferta firmy zawiera: projekty ogrodów, projekty tarasów, projekty zieleni osiedlowej, projekty parków i skwerów miejskich, projekty zieleni przy centrach handlowych, projekty zielonych dachów. Wykonujemy inwentaryzacje zieleni (inwentaryzacje dendrologiczne) oraz projekty gospodarki drzewostanem.


PPHU Natalia Witkowska Regionalna kuchnia Baracka – Produkty regionalne z Doliny Baryczy


Jadwiga Stach – rękodzieło Kotliny Kłodzkiej

tel. 723 965 146

W Kotlinie Kłodzkiej mieszka i pracuje wielu uzdolnionych ludzi, tworzących ciekawe przedmioty, pamiątki, dzieła, a także wytwarzających własne wyroby i żywność. Jedną z artystek jest Pani Jadwiga Stach, mieszkająca w Jugowicach.  Od 8 lat tworzy dekoracje okolicznościowe, wśród których na szczególną uwagę zasługują anioły oraz ozdoby z motywami roślinnymi i kwiatowymi.